Akasa Tesla H UCFF (Intel NUC), OEM - czarna

Akasa Tesla H UCFF (Intel NUC), OEM - czarnaAkasa Tesla H UCFF (Intel NUC), OEM - czarnaAkasa Tesla H UCFF (Intel NUC), OEM - czarnaAkasa Tesla H UCFF (Intel NUC), OEM - czarnaAkasa Tesla H UCFF (Intel NUC), OEM - czarna
W tej chwili produkt jest nie dostępny i nie można go zamówić.
281,65 zł
Nr prod.:
GEAK-032
EAN:
4710614534735
Waga w KG:
1,000
Obudowa Tesla-H została zaprojektowana przez Akasa aby w niej można było zamontować zminiaturyzowany kompletny system Intela o nazwie NUC (Next Unit of Computing). Intel zaproponował nowy format o nazwie UCFF (Ultra Compact Form Factor) a ta obudowa jest idealna do montażu w niej płyt głównych Intela D34010WYB jak też D54250WYB.
W przeciwieństwie do innych obudów UCFF, Tesla oferuje sloty na dwa napędy 2,5 cala a to oznacza, że właściciel takiej obudowy może wstawić pamięć masową (SSD i/lub HDD) i od razu podłączyć ją do portu SATA-6G płyty NUC a z kolei drugi napęd poprzez dostarczony adapter ze złączem mSATA.
Czy rzeczywiście komputer może być tak mały? To pierwsze pytanie jakie pojawia się gdy zobaczy się płytę główną Intela NUC. Prawidłowa odpowiedź brzmi: tak i to z zintegrowanym, wydajnym CPU.
Obudowa Tesla-H firmy Akasa (sprzedawana jako OEM bez logo) może leżeć płasko albo można zamontować ją na monitorze za pomocą zestawu VESA. Dzięki temu, że zaprojektowano ją specjalnie pod płyty NUC, obudowa nie wymaga dużo miejsca i jest bardzo płaska.
Przód obudowy wykonano ze szczotkowanego aluminium, dzięki czemu czarna Akasa Tesla wytrzymuje porównanie z obudowami typu HTPC. Przód oferuje dwa porty USB, przyciski resetu i zasilania oraz dwie ledy statusu oraz gniazdo audio typu jack.
Góra i zewnętrzne krawędzi, wykonane z aluminiowych żeberek, pełnią rolę chłodnicy, dzięki czemu obywa się bez wentylatorów a to oznacza, że systemy NUC mogą pracować w tej obudowie bezgłośnie. CPU i PCH stykają się ze specjalnymi powierzchniami obudowy.
Aby poprawić odbiór ciepła, w zestawie znajduje się pasta przewodząca ciepło i dwie łopatki do jej nanoszenia. W zestawie są także dwie śrubki mocujące VESA, śrubki do płyty głównej oraz nóżki wykonane z gumy.

Parametry techniczne

Wymiary: 240 x 48 x 150 mm (S x W x G)
Materiał: aluminium
Kolor: czarny
Typ: UCFF (Intel NUC)
Chłodzenie: pasywne
Miejsce na napędy: 2x 2,5 cala (intern; 1x za pomocą dostarczonego adapter mSATA / SATA)
Zasilacz: zewnętrzny
Kompatybilność: Intel D34010WYB (Next Unit of Computing)
Intel D54250WYB (Next Unit of Computing)

Twoje pytanie o produkt


Rodzaj zapytania:
Twoja nazwa:
Twój adres e-Mail:
Twoje zapytanie i uwagi:
Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie:
Ile wynosi 8 - 3?
Twoja odpowiedź:

 


Gość


Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Ile wynosi 8 - 3?
Twoja odpowiedź:Produkt 3 von 31 w tej kategorii