Noiseblocker BlackSilent Pro Fan P-P - 80mm

Noiseblocker BlackSilent Pro Fan P-P - 80mmNoiseblocker BlackSilent Pro Fan P-P - 80mmNoiseblocker BlackSilent Pro Fan P-P - 80mm
W tej chwili produkt jest nie dostępny i nie można go zamówić.
63,82 zł
Nr prod.:
LUNO-050
EAN:
4250051906226
Noiseblocker to znany producent cichych wentylatorów. Aby osiągnąć taką renomę, firma postawiła na wysoką jakość wykonania, zastosowanie najnowszych technologii. Ponadto firma przedstawia techniczną specyfikację z parametrami zmierzonymi w realistycznych warunkach.
Noiseblocker serią BlackSilentPRO uzupełnia swoją ofertę o modele ze szczególnie bogatym wyposażeniem. Serię opracowano we współpracy ze społecznością portalu Hardwareluxx i, w porównaniu z zwykłymi modelami BlackSilent, poprawiono parametry techniczne oraz zwiększono dodatki do zestawu. Dzięki tym zmianom, BlackSilentPRO awansowała do wentylatorów najwyższej klasy.
Kształt ramki i łopatek śmigła są takie same jak w zwykłych modelach BlackSilent, odróżnia je tylko czarny kolor. Z serii Multiframe przejęto lepszą elektronikę (NB-EKA Plus II) i zoptymalizowane łożysko (NB-NanoSLI). Dzięki tym zmianom jest możliwa funkcja Auto-Restart, niski poziom generowanych szumów oraz długi czas bezawaryjnej pracy (140000 h).
System montażu jest szczególnie wyrafinowany, który minimalizuje przenoszenie drgań. Oto troszczy się min. silikonowa ramka, która jest przystosowana do montażu na radiatorze, gdzie jest ona zarówno odsprzężona i szczelna, zapobiegając uciekaniu powietrza przez minimalną nawet nieszczelność jaka może powstać między wentylatorem a radiatorem.
Nie oszczędzano również na kablu bo 20 cm kabel można przedłużyć o dodatkowe 50 cm, dzięki dołączeniu takiego przedłużacza do zestawu. Podłączenie następuje poprzez złącze 3-Pin.
Jest to model P-P 80 mm. Dzięki zmiennej szybkości obrotowej (500 - 2000 obr/min) można mieć szum na poziomie 18,1 dB(A) i wydajność przetaczania powietrza na poziomie 54 m³/h.

Parametry techniczne

Wymiary: 80 x 80 x 25 mm (S x W x G)
Głośność: 3,8 – 18,1 dB(A)
Szybkość obrotowa: 500 - 2000 obr/min
Wydajność: 18 - 54 m³/h
Napięcie początkowe: 5 V
Napięcie robocze: 5 - 13,2 V
Pobór mocy: 0,81 W
Złącze: 1x 3-Pin (20 cm + 50 cm przedłużacz)
Oczekiwany czas pracy: 120 000 h
Gwarancja: 6 lat

Twoje pytanie o produkt


Rodzaj zapytania:
Twoja nazwa:
Twój adres e-Mail:
Twoje zapytanie i uwagi:
Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie:
Ile wynosi 8 - 3?
Twoja odpowiedź:

 


Gość


Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Ile wynosi 2 x 2?
Twoja odpowiedź:Produkt 9 von 9 w tej kategorii