NZXT Phantom Big-Tower - black

NZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - blackNZXT Phantom Big-Tower - black
W tej chwili produkt jest nie dostępny i nie można go zamówić.
598,66 zł
Nr prod.:
GENZ-058
EAN:
895562002766
Waga w KG:
12,000
Sen to czy jawa!
Obudowa Phantom Tower odznacza się wyróżniającym się wyglądem, wysoką jakością wykonania, wydajny system chłodzenia (4 wentylatory, 5 x sterowanie wentylatorem), wyłączane oświetlenie, dużo miejsca w środku (E-ATX, 35 cm VGA, 12x napędów), system układania kabli, rozbudowany system tłumienia wibracji i możliwość instalacji podwójnych radiatorów.
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że obudowa jest asymetryczna. Takie wrażenie sugerują dolne sekcje przodu jak też tylną część pokrywy. Jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się widać, że wszystko jest doskonale spasowane. I tak z pozornego chaosu wyłania się wyrafinowany porządek.
W pokrywie znajdują się elementy obsługi, panel I/O i sterowanie wentylatorami. Zewnętrzne napędy są ukryte pod eleganckimi drzwiczkami.
Wnętrze obudowy jest całkowicie pomalowane na czarny kolor. Imponująca jest tacka na płytę główną, która może pomieścić nawet płytę w formacie E-ATX co umożliwia instalację karty graficznej o max. długości 35 cm. System układania kabli jest przemyślany, oferuje liczne otwory zabezpieczone pierścieniami gumowymi. Między tacką na płytę główną a ścianami zewnętrznymi jest duży odstęp umożliwiający prowadzenie nawet dość grubych przewodów, na przykład 24-Pin ATX.
Zarówno zewnętrzne (5x) jaki i wewnętrzne (7x) napędy montuje się bez użycia narzędzi. Miejsce na napędy znajdują się w trzech szybach, przy czym ramkę na twardy dysk można obrócić na bok. Oprócz napędów 3,5 cala można montować napędy 2,5 cala (np: SSD).
Stopki obudowy i łoże pod zasilacz są wykonane z gumy, dzięki czemu zredukowano powstawanie i przenoszenie drgań.
Fabrycznie zainstalowany system chłodzenia jest imponujący. Cztery wentylatory zapewniają solidny nawiew i wydajne chłodzenie. Dwa wentylatory 120 mm z boku zasysają powietrze. Na zewnątrz powietrze jest wydmuchiwane przez wentylator 120 mm znajdujący się z tyłu i wentylator 200 mm umieszczony w pokrywie. Dodatkowo można zainstalować wentylator 140/120 mm z przodu, 200 mm w pokrywie i 200/300 mm z boku obudowy.
Sterowanie wentylatorami umożliwia elastyczną regulację ich obrotami. Każde z pięć złączy może być obciążone 20 W mocy i dlatego jeden port może sterować kilkoma wentylatorami. Można także wyłączyć podświetlenie wentylatorów w pokrywie.
Obudowa Phantom jest przygotowana do montażu wodnego chłodzenia - cztery otwory pod węże w tyle obudowy i możliwość montaż radiatora Dual 240 poniżej wentylatora 200 mm w obudowie.
UWAGA: wentylatory 200 mm i 230 mm oraz otwory pod wentylatory nie są standardowe. Odległość między otworami wynosi - w przypadku wszystkich trzech slotów - 147mm (diagonalnie 208mm).

Parametry techniczne

Wymiary: 222 x 541,3 x 623,8 mm (SxWxG)
Materiał: stal
Waga: 11 kg
Kolor: czarny
Płyta główna: ATX, E-ATX, Micro-ATX, ITX
Wentylatory: 2x 120 mm (bok)
1x 120 mm (tył)
1x 200 mm (pokrywa, Blue LED)
1x 140 mm (przód, opcja)
1x 200 mm (pokrywa, opcja)
1x 230 / 200 mm (bok, opcja)
5x sterowanie wentylatorami (max. 20 W na kanał)
filtr kurzu: przed bocznymi wentylatorami/ slotami na powietrze, przy górnym wolnym slocie i przy otworze w spodzie (PSU)
Miejsca na napędy: 5x 5,25 cala (zewnętrzne, Tool-less)
7x 3,5 / 2,5 cala (wewnętrzne, 3,5 Tool-less)
Zasilacz (opcja): Standard ATX
Sloty: 7 (Tool-less)
Panel I/O: 2x USB 2.0
1x eSATA
1x Audio IN/OUT

Twoje pytanie o produkt


Rodzaj zapytania:
Twoja nazwa:
Twój adres e-Mail:
Twoje zapytanie i uwagi:
Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie:
Ile wynosi 2 x 2?
Twoja odpowiedź:

 


Gość


Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Ile wynosi 2 x 2?
Twoja odpowiedź:Produkt 12 von 102 w tej kategorii