Thermaltake Level 10 GTS Snow Edition Midi-Tower - biała

Thermaltake Level 10 GTS Snow Edition Midi-Tower - białaThermaltake Level 10 GTS Snow Edition Midi-Tower - białaThermaltake Level 10 GTS Snow Edition Midi-Tower - białaThermaltake Level 10 GTS Snow Edition Midi-Tower - białaThermaltake Level 10 GTS Snow Edition Midi-Tower - białaThermaltake Level 10 GTS Snow Edition Midi-Tower - białaThermaltake Level 10 GTS Snow Edition Midi-Tower - biała
W tej chwili produkt jest nie dostępny i nie można go zamówić.
395,51 zł
Nr prod.:
GEXA-168
EAN:
4716872055715
Waga w KG:
8,840
Na świecie pojawiła się następna latorośl Level 10 firmy Thermaltake. Przodek Level 10, ze swoją modularną budową i wyglądem jak dzieło sztuki, wzbudził duże zainteresowanie na rynku obudów i również Level 10 GTS ma szansę na podobne zainteresowanie.
Obudowa GTS jest wierny tej linii. Obudowa o szerokości 23 cm sprawia wrażenie obudowy kompaktowej o budowie modularnej. Jest to prawdą częściową bo lewa ścianka nie biegnie przez cały bok. W jej dolnej części znajduje się otwór, w którym siedzą cztery szuflady typu HDD-EASY odblokowywane przez naciśnięcie przycisku znajdującego się z przodu.
Przód jest całkowicie biały z wieloma futurystycznymi formami i czarną siatką typu mesh, która podkreśla militarną stylistykę tej obudowy. Te biało-czarne kontrasty czynią tę obudowę jeszcze bardziej interesującą. Obok czterech przesłon 5,25 cala z siatki mesh, umieszczono pionowy panel I/O z dwoma gniazdami USB 2.0 i USB 3.0 oraz portami audio. Poniżej górnych zatok znajduje się jedna przesłona 3,5 cala i system bezpieczeństwa z kluczykiem, która pozwala zablokować zatoki hot-swap. Za przodem umieszczono wentylator 200 mm z niebieskimi ledami, który obraca się z szybkością 800 obr/min. Wentylator jest wyposażony w wymienny filtr powietrza.
Wspomniane już szuflady HDD Easy Swap pomieszczą twarde dyski 3,5 cala i 2,5 oraz SSD a dzięki gumowym podkładkom pod śruby zostały odsprzężone. Na lewej ściance obudowy można zamontować dodatkowy wentylator 200 mm. Odpowiedni filtr jest już zainstalowany. Miłym dodatkiem jest uchwyt na słuchawki, który znajduje się nad zatokami HDD. Prawa ścianka oferuje przestrzeń o wysokości 1 cm tak aby móc wygodnie poprowadzić kable.
W pokrywie można zainstalować dwa następne wentylatory 120 mm lub jeden 200mm. Zamiast nich można tam umieścić radiator 240 do wodnego chłodzenia. Również i tu są już odpowiednie filtry. Przyglądając się tyłowi obudowy można natychmiast spostrzec siedem slotów pod karty, otwory pod zasilacz ATX i gniazda płyty głównej oraz trzy otwory z gumowymi pierścieniami pod węże chłodzenia wodnego.
Wnętrze obudowy jest w całości czarne. Zdejmowany filtr w podłodze obudowy chroni zasilacz i opcjonalny wentylator 120 mm przed kurzem. W tacce na płytę główną spodoba się duży otwór pod chłodnicę CPU i liczne otwory do prowadzenia kabli. Napędy optyczne lub inne napędy 5,25 montuje się beznarzędziowo. Ogrzane powietrze jest wyciągane przez wentylator 120 mm (1000 obr/min), który jest zamontowany nad zasilaczem.
Obudowa GLS wychodzi naprzeciw dużym oczekiwaniom. W małej przestrzeni zaoferowano liczne funkcje, które doceni każdy użytkownik PC, i niestandardowy wygląd.

Parametry techniczne

Wymiary: 232 x 460 x 510 mm (SxWxG)
Waga: 6,8 kg
Materiał: stal
Kolor: biały
Płyta główna: ATX, Micro-ATX, Mini-ATX
Wentylatory: 1x 200 mm (Front)
1x 120 mm (tył)
1x 200/140 mm (bok, opcja)
1x 120 mm (podłoga, opcja)
1x 200/2x 120 mm (pokrywa)
Filtry: przód, zasilacz, podłoga, pokrywa
Miejsce na napędy: 4x 5,25 cala (zewnętrzne, montaż beznarzędziowy)
4x 3,5 / 2,5 Zoll (HDD-Easy-Swap)
Zasilacz: 1x Standard ATX (opcja)
Sloty pod karty: 7
Panel I/O: 2x USB 3.0 (wewnętrzne połączenie)
2x USB 2.0 (wewnętrzne połączenie)
1x Audio In/Out
Max. wysokość chłodnicy CPU: 175 mm
Max. długość karty graficznej: 315 mm

Twoje pytanie o produkt


Rodzaj zapytania:
Twoja nazwa:
Twój adres e-Mail:
Twoje zapytanie i uwagi:
Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie:
Ile wynosi 8 - 3?
Twoja odpowiedź:

 


Gość


Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Ile wynosi 8 - 3?
Twoja odpowiedź:Produkt 265 von 481 w tej kategorii